Arzum epilatör şarjlı mı?

Arzum epilatör şarjlı mı? Arzum epilatör şarjlı mı?, Arzum epilasyon aleti şarjlı mı?, Kristal epilatör şarjlı mı?, Arzum epilasyon cihazı nasıl çalışır?, Epilatör ömrü ne kadardır?, Arzum epilasyon aleti kaç saatte şarj olur?

Arzum epilatör şarjlı mı?

Arzum epilasyon aleti şarjlı mı?, Şarjlı kullanım Rahatlığı Şarj edilebilir olma özelliğiyle özgür kullanım sağlar. Ergonomik Tasarım Ergonomik gövdesi ve şarjlı kullanımı ile epilasyon işlemini kolaylaştırır.

Arzum epilasyon aleti şarjlı mı?

Arzum epilasyon aleti şarjlı mı?, Şarjlı kullanım Rahatlığı Şarj edilebilir olma özelliğiyle özgür kullanım sağlar. Ergonomik Tasarım Ergonomik gövdesi ve şarjlı kullanımı ile epilasyon işlemini kolaylaştırır.

Kristal epilatör şarjlı mı?

Kristal epilatör şarjlı mı?, Tasarım. Ergonomik gövdesi, şarjlı veya kablolu kullanımı ile epilasyon işlemini kolaylaştırır.

Arzum epilasyon cihazı nasıl çalışır?

Arzum epilasyon cihazı nasıl çalışır?, Güvenlik Bilgileri. Kristal epilatör istenmeyen tüyler, batık, çilek görünümü için tasarlanmış ağrısız epilasyon aletidir. Elektrik ile çalışmaz manuel kullanım için uygundur. Islak ve kuru kullanılabilir.

Epilatör ömrü ne kadardır?

Epilatör ömrü ne kadardır?, Epilasyon başlığının koruyucu kapağını hafifçe çekerek çıkartınız. Daha sonra adaptörün ucunu cihaza takınız. Açma/kapama tuşunun güvenlik kilidine basılı tutup cihazınızın hız kademesini istediğiniz seviyeye getirerek cihazı çalıştırabilirsiniz.

Arzum epilasyon aleti kaç saatte şarj olur?

Arzum epilasyon aleti kaç saatte şarj olur?, Kullandıktan sonra yıkanabilir. Kullanım ömrü 3 yıldır. Yüz ve genital bölge kullanımı için önerilmemektedir.

Epilasyon aleti kaç saatte şarj olur?

Epilasyon aleti kaç saatte şarj olur?, Arzum Pellini Pearl Şarjlı Epilasyon Cihazı'nızı adaptöre bağlı ya da kablosuz (şarjlı) kullanabilirsiniz. İlk kullanımdan önce en az 16 saat şarj ediniz. Bataryanın uzun ömürlü olması için, arada bir şarjını tamamen bitirip sonra tekrar şarj etmenizi tavsiye ederiz. Uzun süreli kullanım için 8-16 saat şarj ediniz.

Kristal epilatör vajinada kullanılır mı?

Kristal epilatör vajinada kullanılır mı?, Yaklaşık 15 dakika sonra pil göstergesi yavaşça beyaz renkte yanıp sönmeye başlar. Bu noktada pil, 10 dakikaya kadar epilasyon işlemi için yeterli enerjiye sahiptir. Ancak epilatörünüzü en az 1,5 saat boyunca tamamen şarj etmenizi öneririz. Bu, epilatöre 40 dakika kablosuz çalışmasına yetecek kadar güç sağlar.

Kristal epilatör kılları çoğaltır mi?

Kristal epilatör kılları çoğaltır mi?, Çok yönlü ve kullanımı kolay olduğu için kristal epilatörler bacaklar, kollar, koltuk altları ve bikini bölgesi gibi çeşitli bölgelere hitap ederek esnek epilasyon çözümü sağlar. Ayrıca cihazın kullanımı kolaydır ve herhangi bir özel beceri veya eğitim gerektirmez.

Kristal epilatör kökten alır mı?

Kristal epilatör kökten alır mı?, Nano Glass Teknoloji Kristal Epilatör, Nano Glass teknoloji kullanılarak üretilir . Jilet tüy ve kılları kalınlaştırıp uzatır iken , Kristal Epilatör kıl ve tüyleri seyreltip azaltır ..

Arzum epilatör kaç Cımbızlı?

Arzum epilatör kaç Cımbızlı?, Güçlü motoru ve hassas başlığıyla, istenmeyen tüyleri kökten alır ve uzun süreli sonuçlar elde etmenize yardımcı olur. Kristal Epilatör, güçlü epilasyon performansıyla öne çıkar. Yüksek devir sayısı ve güçlü motoru sayesinde, tüyleri hızlı ve etkili bir şekilde kökten alır.

Arzum epilasyon aleti ne kadar?

Arzum epilasyon aleti ne kadar?, 18 CIMBIZLI

En kısa tüyleri bile rahatlıkla alabilen cımbız sistemi ile uzun süre pürüzsüzlük.


Arzum epilatör nasıl temizlenir?

Arzum epilatör nasıl temizlenir?, Paslanmaz çelik cımbız uçlarını alkole batırılmış ve sıkıştırılarak kurutulmuş pamuklu çubukla temizleyebilirsiniz. Pamuklu çubuğu kullanmadan önce pamuk üzerinde ıslak bir şekilde alkol olmamasına dikkat ediniz. Cihazı temizlemek için başka herhangi bir sıvı kullanmayınız. Epilasyon cihazı kişiye özeldir.

Epilatör kılları kökten alır mı?

Epilatör kılları kökten alır mı?, Epilatör. Ağda gibi tüyleri kökünden alan bir yöntem olan epilatör hızlı ve uzun süreli etki isteyenler tarafından tercih edilir.